معرفی شرکت روین ( داده کاوان رایان هوش )

rowin_service

تاریخچه شرکت

داده کاوان رایان هوش (روین) فعالیت رسمی خود را در سال ۱۳۹۳ آغاز نمود . هسته ی اولیه شرکت توسط سه نفر از مهندسین رشته نرم افزار پی ریزی شد . از ابتدا فعالیت های شرکت در زمینه  ساخت محصولات سفارشی بود ، سفارش هایی که توسط مشتری خصوصی عنوان می شد و بر اساس اطلاعات دریافتی ،  تحلیل و ساخت نرم افزار صورت می پذیرفت .

یکی از پایه های اصلی در شرکت روین ،  محصول محور بودن ساخت نرم افزار می باشد .محصول در نظر تیم ما ثمره تحلیل ها و پیاده سازی صحیح می باشد که هدف اصلی آن بهبود وضعیت فعلی و فرآیند کاراست و این طرز تفکر منجر به ساخت ابزاری کارآمد برای مشتری می شود .  در سال اول ، ساخت اولین محصول در زمینه مدیریت ناوگان (avl ) برنامه ریزی شد  و در فاز اجرا این محصول برای سازمان اتوبوس رانی خمینی شهر و بر روی ۱۲۰ دستگاه اتوبوس راه اندازی شد .

طی ۲ سال با استفاده از زیر ساخت های محصول تولید شده ۳ محصول دیگر نیز در زمینه مدیریت ناوگان طرح ریزی و تولید شد :
سامانه مدیریت سرویس مدارس

سیستم نظارت بر حمل و نقل بین شهری

سیستم هوشمند تاکسی سرویس

 

در حال حاضر فعالیت های شرکت در دو زمینه دنبال می شود ، بررسی و ساخت  محصولات خصوصی و داخلی و دوم انجام سفارشات خصوصی مشتریان  . همچنین طبق رویکرد جدید شرکت خدمات مشاوره نرم افزار به صورت رایگان برای مشتریان صورت می پذیرد

( جهت رزو جلسه می توانید از لینکی که در ادامه قرار گرفته استفاده کنید . )

 

توضیحی در مورد خدمات مشاوره نرم افزار :

این جلسه مشاوره جهت بررسی و معرفی راه حل مناسب برای پیشنهاد نرم افزار شما می باشد . هر عملی برای بدست آوردن بهترین نتیجه نیاز به ناب شدن دارد . یعنی باید موضوع انجام کار با بررسی دقیق و همفکری  اصلاح و بهینه شود و به بهترین حالت ممکن برسد .

نرم افزار کاربردی نیاز به تحلیل و زیر ساخت مناسب دارد ، با همفکری همدیگر راه حلی خوب خواهیم یافت .