تصاویر محیط نرم افزار

سامانه مدیریت سرویس مدارس

معرفی پروژه

سیستم مدیریت سرویس مدارس ،  نرم افزاری  جهت نظارت بر فعالیت های سرویس های مدرسه و  ورود و خروج دانش آموز به سرویس می باشد . ترکیب این نرم افزار و ” ثبت نام سرویس مدارس ”  یک سامانه یک پارچه را برای سرویس دانش آموز به وجود می آورد . در فاز اول ولی دانش آموز با  مراجعه  به سامانه ثبت نام با توجه به اطلاعات انتخابی خود  (منزل دانش آموز ، محل مدرسه ، شیفت ) و همچنین پرداخت پیش قسط ، فرزند خود را در سرویس ثبت نام می نماید . در سامانه همچنین امکان پرداخت اقساطی شهریه وجود دارد . برای هر دانش آموز پرونده مالی  ساخته  می شود .

مهمترین قسمت سیستم مدیریت سرویس مدارس طراحی کارت هایی با قابلیت RFID  می باشد که موجب می شود زمان دقیق ورود و خروج دانش آموز به سرویس مشخص شود . همچنین در فاز سوم یک اپلیکیشن موبایل برای ولی دانش آموز طراحی شده است که بوسیله آن می تواند از زمان دقیق رسیدن سرویس و پیاده و سوار شدن فرزند خود اطلاع پیدا کند .

در قسمت مدیریتی سامانه رانندگان معرفی می شوند و به کمک ابزار طراحی شده  ، برای هر راننده مسیر سرویس ساخته می شود . در این نرم افزار با کمک الگوریتم های مسیریابی گوگل سعی شده است با توجه به نقاط مختلف سوار کردن دانش آموزان  بهترین و بهینه ترین مسیر برای سرویس معرفی شود .

مشخصات فنی نرم افزار

تکنولوژی پیاده سازی وب سایت :

 Platform : Microsoft .Net
 تكنولوژی Side Server :ASP.Net 4.5
 زبان برنامه نویسی : #C
 تكنولوژی Side Client : AJAX , jQuery
  کد نویسی ui : BootStrap 3
 پایگاه داده : SQL SERVER ۲۰۱۴
  سرویس برنامه :  C# Socket Programming